UKI publikon këngën e re “LARG”

 UKI publikon këngën e re “LARG”

UKI ka publikuar këngën e re të titulluar “Larg”.

Projekti është realizuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtari gjilanas është përkujdesur për një klip me paraqitje tepër atraktive skenike.

Teksti& muzika është realizuar nga UKI.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit “FlowProduction”.Kënga është publikuar në YouTube nga Mbreti Records, menaxher Qlirim Isufi.

Këngën tashmë e gjeni të plotë në platformën YouTube dhe besohet se do pritet mirë edhe nga fansat e publiku.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive për këngën dhe videoklipin./zerogjasht.com/

Të ngjajshme