Shkëlqim Kosova ka publikuar këngën e re të titulluar “Malli për Gjilanin” (Video)

 Shkëlqim Kosova ka publikuar këngën e re të titulluar “Malli për Gjilanin” (Video)

Projekti është realizuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtari gjilanas është përkujdesur për një klip me paraqitje tepër atraktive skenike.

Teksti& muzika është realizuar nga Shkëlqimi.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit “White Production”.Kënga është publikuar në YouTube.

Këngën tashmë e gjeni të plotë në platformën YouTube dhe besohet se do pritet mirë edhe nga fansat e publiku.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive për këngën dhe videoklipin./zerogjasht.com/

Të ngjajshme