Këngëtari gjilanas ?????? ??????? sjell projektin më të ri “Për dashni ni amanet” (Video)

 Këngëtari gjilanas ?????? ??????? sjell projektin më të ri  “Për dashni ni amanet” (Video)

Këngëtari gjilanas Besart Berisha para disa ditëve lansoi projektin e ri muzikor.

“Për dashni ni amanet” titullohet kënga të cilën e ka sjellë me videoklip Produksioni Arboni.

Tekstin dhe muzikën e këngës “Për dashni ni amanet”, e ka bë Fadil Topalli.

Kjo është kënga e fundit nga këngëtari gjilanas për këtë vit dhe qenka kujdesur t’iu ëmbëlsoj me vokalin e tij.

Më poshtë, mund ta dëgjoni këngën e plotë./zerogjasht/

Të ngjajshme