Faton Isufi publikon këngën e re “Dua të pi”

 Faton Isufi publikon këngën e re “Dua të pi”

Këngëtari i gjilanas, Faton Isufi, ka publikuar këngën e re të titulluar “Dua të pi”.

Projekti është realizuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtari gjilanas është përkujdesur për një klip me paraqitje tepër atraktive skenike.

Teksti& muzika është realizuar nga Valon Biba.

Buzuk : Astrit Stafai Video: Anymate.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit “Duo Bass Records”.

Këngën tashmë e gjeni të plotë në platformën YouTube dhe besohet se do pritet mirë edhe nga fansat e publiku.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive për këngën dhe videoklipin./zerogjasht.com/

Të ngjajshme