“???? ?? ???? ????” nga Shaliani dhe Leta (Video)

 “???? ?? ???? ????” nga Shaliani dhe Leta (Video)

Këngëtari i mirënjohur gjilanas, Shaliani e ka publikuar këngën e re “Mire se vjen Vlla”. Shaliani edhe këtë herë erdhi me një bashkëpunim me këngëtaren, Leta.

Lyrics : Shaliani

ProdBy : Floriant Salihu

Ork : Vedat Lushtaku

STUDIO : FLOWMUSIC

VIDEO : FlowPRODUCTION

Theksojmë se Shaliani është një prej këngëtarëve me të dashur nga publiku dhe këngët e tij priten mirë, çka dëshmon edhe klikimi i shumtë i kësaj kënge për pak ditë në kanalin zyrtar në “Youtube”.

Kliko linkun për të dëgjuar këngën në YouTube:

Të ngjajshme