Traktoristi aksidenton një të mitur në Cërrnicë të Gjilanit

 Traktoristi aksidenton një të mitur në Cërrnicë të Gjilanit

Një i mitur ka marrë lëndime trupore nga një traktor në fshatin Cërrnicë të Gjilanit dhe është dërguar për trajtim në spital.

Fsh. Cerrnicë 12.10.2021 – 16:00. Vozitësi mashkull kosovar me traktor nga pa kujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar (i mitur). Viktima është dërguar në Spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjajshme