Nën k.ë.r.c.ë.n.i.m e armës grabitet një femër në Gjilan

 Nën k.ë.r.c.ë.n.i.m e armës grabitet një femër në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është grabitur ditën e hënë në Gjilan.

Siç njofton Policia, viktima kosovare është grabitur një person i maskuar dhe i armatosur, ku edhe i ka marrë 490 euro.

“Viktima femër kosovare punëtore në këmbimore, ka informuar se një person i maskuar dhe nën kërcënimin e pistoletës i ka grabitur 490.62 para të gatshme. I dyshuari gjatë grabitjes ka shtënë me pistoletë me gaz, ku si pasoj lëndime ka pësuar viktima”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar.

Të ngjajshme