Në fshatin Dardani i mituri sulmon moshatarin e tij

 Në fshatin Dardani i mituri sulmon moshatarin e tij

Fsh. Dardani, Ferizaj 04.07.2022 – 21:54. Viktima mashkull kosovar i mitur ka pësuar lëndime trupore pasi është sulmuar fizikisht nga i dyshuari kosovar po ashtu i mitur. Incidenti ka ndodhur si pasojë e një mosmarrëveshje që kishin i dyshuari me viktimën në rrjetet sociale. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një thikë.

I dyshuari dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme