Kryetari i Gjilanit, deputeti Aliu dhe drejtori i Kadastrës ???????? në hyrje të Serbisë

 Kryetari i Gjilanit, deputeti Aliu dhe drejtori i Kadastrës ???????? në hyrje të Serbisë

Kryetari i Gjilanit, Alban Hyseni, deputeti Luan Aliu dhe drejtori i Kadastrës në Gjilan, Bekim Salihu janë ndaluar sot te pika kufitare Dheu i Bardhë nga policët serbë raporton 06 Press.

Ata ishin duke kaluar kufirin për në Preshevë.

ajmin e ka konfirmuar për Gazetën Express, Zyra për Media e LVV-së.

Nuk dihet arsyeja e ndalimit të tyre.

Express ka tentuar të marrë një prononcim nga kryetari Hyseni por telefoni i tij ishte i ndalur.

Të ngjajshme