Hyri fshehurazi në shtëpi, ?? ????? ?????????? ??? ?????? ????? nga Hogoshti i Kamenicës

 Hyri fshehurazi në shtëpi, ?? ????? ?????????? ??? ?????? ????? nga Hogoshti i Kamenicës

Policia e Kosovës ka njoftuar se këtë të hënë ka ndodhur një grabitje në Hogosht të Kamenicës.

Një grua ka njoftuar se një person i panjohur ka hyrë në shtëpinë e saj dhe ka marrë portofolin e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në shtëpinë e saj një i dyshuar i panjohur ka hyrë brenda shtëpisë dhe nga aty ka arrit të marr portofolin nga çanta e saj” – thuhet në raport.

Sipas policisë, i dyshuari duke dal jashtë e kishte sulmuar ankuesen dhe kishte ikur nga vendi i ngjarjes.

“Rasti nën hetime” – thuhet në raport. /kallxo.com/

Të ngjajshme