Gruaja në Prishtinë i bën për spital dy policë

 Gruaja në Prishtinë i bën për spital dy policë

Një grua në Prishtinë ka penguar në punën e tyre dhe ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë.

Sipas raportit të dy policët kanë marrë lëndime të lehta dhe kanë marrë edhe tretman mjekësor, derisa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi ajo ka penguar dhe sulmuar fizikisht dy zyrtar policorë të cilat ishin në kryerje të detyrës zyrtare. Viktimat kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt’, thuhet në njoftim.

Të ngjajshme