Gjilan | ?????? ????? ?ë??ë?????

 Gjilan | ?????? ????? ?ë??ë?????

Policia ka njoftuar se dje në Gjilan një veturë ka goditur këmbësoren duke i shkaktuar lëndime.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Zija Shemsiu, Gjilan 30.01.2023 – 13:15. Ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasës mashkull kosovar dhe këmbësores femër kosovare. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar.

Të ngjajshme