E turpshme! Vushtrriasi e bën për spital nënën e tij

 E turpshme! Vushtrriasi e bën për spital nënën e tij

Një person në Vushtrri ka ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj nënës së tij dhe anëtarëve të tjerë të familjes.

Raporti i plotë i policisë:

Vushtrri, 24.07.2021 – 20:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj nënës së tij viktimës femër si dhe dhunë psiqike ndaj anëtarëve tjerë të familjes. Ndërsa viktima dhe ankuesi kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar. Me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuar është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme