Burri nga Podujeva po e pastronte borën, fqinjët e “shkelin” me makinë

 Burri nga Podujeva po e pastronte borën, fqinjët e “shkelin” me makinë

Ramiz Bici gati sa vdiq, kur të mërkurën u godit me veturë nga një fqinj i tij.

Burri nga Godishnjaku i Podujevës ishte duke e pastruar borën nga rruga në fshatin e tij. Ai përfundoi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, teksa pësoi lëndime në kokë, shpinë e gjymtyrë të tjerë.

Sipas tij, ai nuk e di arsyen e këtij sulmi dhe se këtë ia ka lënë drejtësisëNgjarja ka ndodhur paraditen e së mërkurës.

Të ngjajshme