Arrestohet personi i dyshuar për dhunim në Gjilan

 Arrestohet personi i dyshuar për dhunim në Gjilan

Policia ka njoftuar se është arrestuar personi i dyshuar për dhunim.

Njoftimi i plotë i policisë:

Raport shtesë:

DHUNIM

Gjilan 22-23.07.2023 – 23:00. Lidhur me rastin, pas një hetimi intensiv më 25.07.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngjajshme