9 familjarë bëhen llom mes vete ditën e Bajramit

 9 familjarë bëhen llom mes vete ditën e Bajramit

Ditën e djeshme ka ndodhur një përleshje masive në mes dy familjeve në qytetin e Podujevës.

Në këtë përleshje kanë qenë të përfshirë 9 persona, të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Podujevë,  20.07.2021 – 09:00. Ka ndodhur një përleshje në mes të dy familjeve (9 meshkuj kosovarë), ku si pasoj të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishek dhe një shkop. Me vendim të prokurori, rasti shkon në procedurë të rregullt.”

Të ngjajshme