?ë???? ?????? ?ë ???ë??????? ???????? në Merdar, te Dheu i Bardhë dhe në Mutivodë

 ?ë???? ?????? ?ë ???ë??????? ???????? në Merdar, te Dheu i Bardhë dhe në Mutivodë

Edhe sot në orët e mëngjesit ka kolona në disa pikëkalime kufitare të Kosovës me Serbinë, ku bashkatdhetarët po presin me orë për të dalë nga Kosova.

Kolona sot në mëngjes ka në pikëkalimet kufitare, Merdar, te Dheu i Bardhë, Mutivodë e Muçibabë, raporton Telegrafi.

Siç njofton Qendra Kombëtare për Menaxhim Kombëtar në Merdar pritjet janë deri në dy orë e gjysmë, te Dheu i Bardhë dhe në Mutivodë deri në një orë e gjysmë, ndërkaq në Muçibabë deri në një orë. /Telegrafi/

Të ngjajshme