??????????? vetura në rrugën Klinë-Skenderaj, ?ë?????? shoferi (Foto)

 ??????????? vetura në rrugën Klinë-Skenderaj, ?ë?????? shoferi (Foto)

Një person është lënduar në rrugën Klinë-Skenderaj, pasi me veturën e tij është vetaksidentuar.

Vetaksidenti ka ndodhur mëngjesin e së enjtes në fshatin Klinafc, transmeton IndeksOnline.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është marr me rastin./IndeksOnline/  

Të ngjajshme