????????ë | ????? ????ë ?????? ? ???

 ????????ë | ????? ????ë ?????? ? ???

Një person ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga i biri i tij.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, mbrëmë rreth orës 23:55.

Sipas policisë, viktima është dërguar në tretman mjekësor.

“I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftim policor.

Rasti është inicuar si “Dhunë në familje”.

Të ngjajshme