??ë???? ???ë Fadil Ferati, punonjës në shkollën “Sadulla Brestovci”

 ??ë???? ???ë Fadil Ferati, punonjës në shkollën “Sadulla Brestovci”

Është ndarë nga jeta punonjësi i shkollës “Sadulla Brestovci” në Gjilan, Fadil Ferati.

Lajmin e ka bërë të ditur drejtori i kësaj shkolle, Ruhan Zymberi.

“Në emër të kolektivit të shkollës sonë, familjes Ferati u shprehim ngushëllimet me të sinqerta e të ndjerin Zoti e shpërbleftë me parajsë!”, thuhet në njoftimin e Zymberit.

Postimi i plotë:

Njoftim mortor!

Sot ka ndërruar jetë Fadil Ferati, puntëor i SHFMU-së, “Sadulla Brestovci”

Në emër të kolektivit të shkollës sonë, familjes Ferati u shprehim ngushëllimet me të sinqerta e të ndjerin Zoti e shpërbleftë me parajsë!

Fadil, shpirti yt i mirë u prehtë në parajsë

Ngushëllime familjes dhe kolektivit të shkollës!

Të ngjajshme