???? ? ??????ë: ?????? ??? ???? ? ??? ???? ???????

 ???? ? ??????ë: ?????? ??? ???? ? ??? ???? ???????

Siç merr vesh portali zerogjasht.com i riu ishte për shërim në Turqi ku edhe ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjen e fëmijës e ka bërë të ditur babai i tij, Ilir Shaqiri.

Përmes një postimi në Facebook, Shaqiri ka njoftuar se varrimi do të bëhet me datën 07.03.2023 me namazin e drekës, në varrezat e qytetit në Gjilan.

“Me dhembje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë dhe të gjithë dashamirët e familjes sone se sot me datën 06.03.2023, më i dashuri ynë Trisi, ka ndërruar jetë.

Varrimi bëhet me datën 07.03.2023 me namazin e drekës, në varrezat e qytetit të Gjilanit.

Qofshë i Xhehnetit o biri jonë do të kujtojmë me buzëqeshje gjithmonë, sepse i buzëqeshur ke qenë gjithmonë.”, ka shkruar ai.

Portali zerogjasht i shprehë ngushëllime familjes Shaqiri, Allahu ua lehtesofte dhimbjen!

Të ngjajshme