??????? ? ?????????? ?ë ????ë? ? ?????? ë???ë ?? ????? ????????

 ??????? ? ?????????? ?ë ????ë? ? ?????? ë???ë ?? ????? ????????

Një kamion është rrotulluar sonte në Rrugën e Kombit.

Indeksonline raportoi më herët se dyshohet se shkak i aksidentit kanë qenë kushtet jo të përshtatshme atmosferike.

Ndërkohë, kamioni në fjalë, është me targa të Republikës së Kosovës, raporton Indeksonline.

Aksidenti ka ndodhur mes tunelit të Kalimashit dhe Milotit./indeksOnline/

Të ngjajshme