?????? | ?????????? ?ë? ???ë??????? ?? ???? ??ë ???????

 ?????? | ?????????? ?ë? ???ë??????? ?? ???? ??ë ???????

Policia në Gjilan ka arrestuar një person të dyshuar për armëmbajtje pa leje, bëhet e ditur përmes burimeve zyrtare nga policia.

Autoritetet në fjalë njoftojnë se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një revole dhe 5 copë fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në paraburim.

Të ngjajshme