????????? ??????? ?? ????ë ??? ??????? ?ë ????????, policia arreston një të dyshuar

 ????????? ??????? ?? ????ë ??? ??????? ?ë ????????, policia arreston një të dyshuar

Rr. Idriz Seferi, Gjilan 09.12.2022 – 01:46. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar tretman mjekësor në Spitalin e Gjilanit, pasi që ishte goditur me thikë nga persona të panjohur. Viktima është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor. Në lidhje me rastin është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjajshme