?????????? ????? ?ë ???????ë, ???? ??????? ?ë ????ë ?ë ?? ??????

 ?????????? ????? ?ë ???????ë, ???? ??????? ?ë ????ë ?ë ?? ??????

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, shtetas i Serbisë, pasi i njëjti kishte kryer veprën penale “Vjedhje e rendë”, në fshatin Topanicë, Kamenicë.

I dyshuari pasi kishte kryer vjedhje ne dy lokale është arrestuar dje rreth orëve të hershme të mëngjesit.

“Është arritur që të identifikohet dhe të arrestohet i dyshuari mashkull shtetas i Serbisë, pasi që kishte kryer dy vjedhje në dy lokale të ndryshme, të viktimave meshkuj kosovarë. Me vendim të prokurori i dyshuari është dërguar në mbajtje.”, thuhet në njoftimin e PK-së, raporton IndeksOnline.

Të ngjajshme