???????????? vetura në Bresalc, ?ë?????? ngasësi dhe dy pasagjerët

 ???????????? vetura në Bresalc, ?ë?????? ngasësi dhe dy pasagjerët

Gjilan – Në fshatin Bresalc, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku ku i përfshirë ka qenë vetëm një veturë me ngasës mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi si dhe dy pasagjerë të cilët janë dërguar për tretman mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Të ngjajshme