???????? ?ë ????ç ?ë ??ë??, ??? ?ë ?ë?????

 ???????? ?ë ????ç ?ë ??ë??, ??? ?ë ?ë?????

Në një aksident trafiku që ka ndodhur në Livoç të Epërm, komuna e Gjilanit, tre persona kanë pësuar lëndime trupore, njëri prej tyre më rëndë.

Fsh. Livoç i Epërm, Gjilan 30.11.2022 – 07:30. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona ku njëri prej tyre është dërguar në QKUK për tretman mjekësor pasi kishte lëndime të rënda. I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjajshme