Berat Demiri ka publikuar këngën e re të titulluar “Loti lotin” (Video)

 Berat Demiri ka publikuar këngën e re të titulluar “Loti lotin” (Video)

Projekti është realizuar edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtari i mirënjohur gjilanas Berat Demiri është përkujdesur për një klip me paraqitje tepër atraktive skenike.

Kompozimi & Arranzhimi është realizuar nga Nexhat Mujovi – Wirusi, Tekstin e shkroi Kreshnik Avdiu kurse është incizuar & Masterizuar në Prosound Recording Studio.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit “A Films”dhe Editing: Time Pictures.

Këngën tashmë e gjeni të plotë në platformën YouTube dhe besohet se do pritet mirë edhe nga fansat e publiku.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të menjëhershme dhe tejet pozitive për këngën dhe videoklipin e kengetarit gjilanas./zerogjasht.com/

Të ngjajshme