Vetura e policisë përfshihet në një αksident, lëndohen dy policë

 Vetura e policisë përfshihet në një αksident, lëndohen dy policë

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në rrugën ’28 Nëntori’ në Prishtinë, ku në të janë përfshirë një veturë civile dhe një e Policisë së Kosovës.

Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar dy zyrtar policor.

“Raportohet për një aksident trafiku në mes të një veture civile dhe një veturë zyrtare te PK-së ku përpos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar dy zyrtar policor. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të ngjajshme