“UNSPOKEN” i Ermal Demirit kalon kufijtë e suksesit, do të performoj edhe në disa shtete të Europës

 “UNSPOKEN” i Ermal Demirit kalon kufijtë e suksesit, do të performoj edhe në disa shtete të Europës

Këngëtari nga Gjilani Ermal Demiri muajin e kaluar publikoi këngën në gjuhën angleze “Unspoken” dhe siç po shihet kjo këngë ka marrë një hovë të madh.

Së fundmi ai publikoi në rrjetet e tij sociale Unspoken tour ku është i ftuar për ta performuar këngën në disa shtete të Europës si :

Republikën Çeke🇨🇿 ,

Bullgari 🇧🇬,

Moldavi 🇲🇩dhe

Çipro 🇨🇾.

Ai gjithashtu në Janar fitoi çmimin e parë në “WAF AWARD FESTIVAL” e ne nuk na mbetet tjetër veq se ti urojmë të njëjtin sukses edhe në këto festivale!

Për të dëgjuar këngën “Unspoken” klikoni në linkun e më poshtëm👇🏻

Të ngjajshme