“U dashurove katër herë brenda muajit”, Ganiu nuk i beson dashurisë së Lumit

 “U dashurove katër herë brenda muajit”, Ganiu nuk i beson dashurisë së Lumit

Lumi është një nga banorët e vetëm të Big Brother VIP Kosova i cili ka krijuar lidhje brenda shtëpisë.

Ndonëse Lumi pati shumë vështirësi deri e arriti këtë, Kaderi tani më është e dashura e tij.

Pasi u mundua të krijoj një lidhje me Albën e pastaj me Albyn dhe nuk i funksionoi, banorët e tjerë po e ngacmojnë.

“U dashurove katër herë brenda muajit”, i tha Ganiu Lumit.

Kjo temë duket se e prek shumë Lumin pasi që ka reaguar ashpër. /Lajmi.net/

Të ngjajshme