Rrihen mes vete babë e bir, kërkojnë trajtim mjekësor

 Rrihen mes vete babë e bir, kërkojnë trajtim mjekësor

Babë e bir kanë kërkuar trajtim mjekësor për shkak se janë përleshur fizikisht mes vete.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 23:50, në Kaçanik.

Tutje bëhet e ditur se të dyshuarit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit pas inicimit të rastit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Dy meshkuj kosovarë (babë e bir) kanë kërkuar trajtim mjekësor për shkak se ishin lënduar gjatë një përleshje ndërmjet vete. Të dyshuarit pas trajtimit mjekësor janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit pas inicimit të rastit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Të ngjajshme