Pamje rënda nga aksidenti ku humbën jetën dy kosovarë rrugës për gyrbet

 Pamje rënda nga aksidenti ku humbën jetën dy kosovarë rrugës për gyrbet

Si pasojë e këtij aksidenti humbën jetën dy shqiptarët nga Kosova, Kushtrim Hoxhaj dhe Jetmir Rexhepi, njëri nga Celina dhe tjetri nga Prizreni, shkruan Indeksonline.

Lajmin për vdekjen e tyre e kanë konfirmuar edhe familjarët e tyre.

Ndërsa janë publikuar pamjet e këtij aksidenti, ku vërehet se veturë është ndarë në dysh.

Aksidenti ka ndodhur pasi vetura e viktimave është përplasur me një kamion.

Viktimat dyshohet të kenë qenë duke udhëtuar drejt Kosovës.

Të ngjajshme