Nipi ia vjedh armën zyrtare policit në Gjilan, arratiset me një “Audi”

 Nipi ia vjedh armën zyrtare policit në Gjilan, arratiset me një “Audi”

Një zyrtar policor në Gjilan, gjatë ditës së sotme ka raportuar në Polici se i është vjedhur arma zyrtare. 

Siç merr vesh gazeta online Reporteri.net, zyrtari policor ka raportuar mëngjesin e sotëm se arma zyrtare i është vjedhur nga nipi dhe një shok i tij.

Të dyshuarit më pas janë larguar në drejtim të Kamenicës me një veturë të tipit “Audi A3”, ngjyrë e kaltër, raporton gazeta online Reporteri.net.

Policia me të marrë informatën është vënë në kërkim të të dyshuarve, të cilët nuk janë lokalizuar ende. /Reporteri.net/

Të ngjajshme