Leotrim Rexhepi në ring i pamposhtur, gjyqtarët vendosin për barazim

 Leotrim Rexhepi në ring i pamposhtur, gjyqtarët vendosin për barazim

Dueli i boksit në mes boksierit nga Gjilani, Leotrim Rexhepi dhe atij nga Afganistani me nenshtetësi daneze, Nesar Kuduzi, i zhvilluar në Kolding të Danimarkës ka përfunduar pa fitues.

Leotrim Rexhepi gjate gjithë duelit ishte më i mirë se kundeshtari, por gjyqtarët e takimit në fund vendosen që meçin ta shpallin pa fitues.

Rexhepi edhe njëherë tregoj se kemi të bejmë me një boksiere të talentuar që shumë shpejt do ti prek majat e boksit profesionist.

Deri më tani Leotrim Rexhepi ka zhvilluar katër meçe duke fituar tri dhe barazuar një.

Të ngjajshme