Ky është i riu nga Gjilani që humbi jetën pasi u aksidentua mbrëmë (FOTO)

 Ky është i riu nga Gjilani që humbi jetën pasi u aksidentua mbrëmë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot për familjen Rrustemi nga fshati Përlepnicë i Komunës së Gjilanit. Djali i tyre Lorenti ka humbur jetën tragjikisht.

Siç mëson Sinjali, viktima u aksidentua rëndë, me ç’rast nga plagët e rënda humbi jetën.

Lajmin e kanë konfirmuar edhe të afërmit e tij, të cilët bën të ditur se viktima ka lënë pas vetës gruan dhe djalin e tyre./Gazeta10

Të ngjajshme