“Jam beqare”, Vesa bëhet merak se nuk po i shkruan askush

 “Jam beqare”, Vesa bëhet merak se nuk po i shkruan askush

Vesa Vllasaliu është banorja që u eliminua kohë me parë nga shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ajo qëndroi brenda për më shumë se një muaj, ndonëse ishte më e qetë dhe më pak aktive nga banorët e tjerë.

Ish-konkurrentja kohën e fundit ka qenë aktive me postimet e saj duke treguar shumë nga jeta e saj, raporton Gazeta10.

E pyetur nga një fanse, Vesa e ka konfirmuar se është ende ‘single’.

“SIngle? Po normal as nuk më shkruan ndokush. Kam mbet unë më i shkruar”, ka shkruar Vesa. /GAZETA10/

Të ngjajshme