Ish-boksieri Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare

 Ish-boksieri Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare

Por, është një pjesë të cilën ai pa kompromis e ka mbajtur larg syrit të publikut e ajo është familja.

Numërohen në gishta fotografitë e tij me bashkëshorten, Suedën teksa për fëmijët e ish-boksierit dihet fare pak.

Luan Krasniqi (Deutschland) mit Partnerin Sueda Sali am Rande der Bild Osgar Preisverleihung 2007

Sidoqoftë, me kohën, mesa duket as Luani nuk po i shpëton epokës së dominimit të rrjeteve sociale.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me dy fëmijët, vajzën dhe djalin.

Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të familjes Krasniqi në Dubai. /Prive.al

Të ngjajshme