Gjilan: Djali në gjendje të dehur, rrah nënën e më pas sulmon edhe zyrtarin policor

 Gjilan: Djali në gjendje të dehur, rrah nënën e më pas sulmon edhe zyrtarin policor

Një person në Gjilan, në gjendje të dehur ka sulmuar nënën e tij si dhe ia ka demoluar asaj shtëpinë, shkruan Reporteri.net.

I njëjti gjatë arrestimit nga Policia ka sulmuar edhe një zyrtar policor.

Njoftimi i policisë:

DHUNË NË FAMILJE & SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR

Shtërpcë / 24.02.2024-01:00. Viktima f/s, ka pranuar tretman mjekësor pasi që e njëjta ishte sulmuar fizikisht nga djali i saj i dyshuari mashkull nën ndikim të alkoolit, i cili kishte demoluar- thyer disa orendi shtëpiake. I dyshuari gjatë arrestit duke mos respektuar urdhëratë e zyrtarëve policor e ka sulmuar fizikisht njërin prej zyrtarëve policor. Me vendim të prokurorit, i njëjti pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të ngjajshme