Ganimete Musliu do t’i nënshtrohet një operimi në zemër në Gjermani

 Ganimete Musliu do t’i nënshtrohet një operimi në zemër në Gjermani

Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu, do t’i nenshtrohet nje operimi te rëndë në zemër, i cili nuk bëhët në Kosovë dhe se ajo ka udhëtuar tashmë për në Gjermani.

Musliu sot ka udhëtuar, e javën e ardhshme do t’i nënshtohet operimit në zemër.

Bashkëpartiakja e saj Ariana Musliu-Shoshi, i ka uruar asaj shërim të shpejtë.

“Shërim të shpejtë mikja ime Ganimete Musliu. Të presim edhe më të fortë”, ka shkruar Musliu Shoshi në Facebook.  

Të ngjajshme