Gania në gjendje të rënduar, nuk ia hapin derën që të dal

 Gania në gjendje të rënduar, nuk ia hapin derën që të dal

Gania sonte në prime pas klipit për të mori vendimin që ta lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, duke thënë se dëshiron t’i ndërprejë rrugët.

“Nuk kam asnjë koment për këtë videomontazh, ishte kënaqësi me këtë reality show, këtu i ndërprejmë rrugët, u bë boll, mu ka lodh shpirti, une kom me dal me nje vendim zyrtar, por ketu i ndajmë rrugët faleminderit”, tha Gania.

Por ani pse Gania po kërkon me ngulm ti hapet dera të dalë jashtë dhe duket në gjendje të rëndë, ai mbeti në dhomën e rrëfimit duke mos iu hapur ende dera që të dalë.

“Për disa banorë ketu skom me pas respekt, për këtë reality show kom me kujtu gjithmonë, nuk du asnje fjale tjeter le te me hapet dera”.

Të ngjajshme