Gani Gërmia publikon videon kur Santiana e kishte sharë me familje brenda shtëpisë së BBVK

 Gani Gërmia publikon videon kur Santiana e kishte sharë me familje brenda shtëpisë së BBVK

Gani Gërmia ishte prezent në prime’in e së hënës në spektaklin e Big Brother VIP Kosova, për të folur për herë të parë pas largimit nga shtëpia.

Humoristi ironizoi me Santianën, duke i thënë se nëna e tij i dërgoi të fala

“Të fala ke nga nëna ime që e ke sharë”, tha Gania.

Santiana u habit pas kësaj deklarate të Ganisë dhe e mohoi se ka thënë një gjë të tillë.

“Unë të kam sharë me rob ty?”, reagoi modelja.

Së fundmi, Gania ka publikuar në Instagram një video, e cila tregon momentin kur Santiana e kishte sharë Ganinë me familje.

https://www.instagram.com/p/C2JJjVaqz4u/

Të ngjajshme