Ferizaj: Zhdûket një grua, policia nis hetimet

 Ferizaj: Zhdûket një grua, policia nis hetimet

Një burrë në Ferizaj ka njoftuar policinë se një grua ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Sipas policisë, viktima ka dalur nga shtëpia më 4 janar të këtij viti.

Më tej bëhet e ditur se rasti po vazhdon të hetohet.

Të ngjajshme