Elona Sadiku publikon videoklipin e këngës “Zanin tand” (video)

 Elona Sadiku publikon videoklipin e këngës “Zanin tand” (video)

Këngëtarja e re gjilanase, Elona Sadiku ka publikuar videoklipin e këngës me titull “Zanin tand”, një këngë baladë.

Videoklipi i kësaj këngë është xhiruar në rajonin e Artanës, kurse përveç si soliste, Elona në këtë këngë luan edhe në piano, derisa anëtarët e tjerë të cilët kanë performuar në këtë këngë janë Engjëll Blaku – kitarë, Shpëtim Smolica – bas kitarë, Pepa Sefedini – strings, Bekim Këpuska – drums.

Muzikën për këtë këngë e ka bërë Bekim Këpuska, teksti është i Bekim & Elona, Record and Master LMM recordings, Video by Hunter James, kurse ky projekt është  përkrahur nga Ministria Kulturës, Rinisë dhe Sportit. /2LONLINE/

Të ngjajshme