Ekskluzive: Aksion i Antidrogës në Gjilan, kapen mbi 2 kg heroinë dhe marihuanë në fshatin Shurdhan

 Ekskluzive: Aksion i Antidrogës në Gjilan, kapen mbi 2 kg heroinë dhe marihuanë në fshatin Shurdhan

Policia e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion në fshatin Shurdhan në Gjilan, ku një person është shpallur në kërkim pasi iu janë gjetur sasi të drogës.

Sic mëson Sinjali, Policia ka kryer bastrisje në një villë të këtij fshati, me ç’rast janë gjetur dhe sekuestruar mbi 2 kologramë drogë dhe një sasi e marihuanës.

Sipas informacioneve, i dyshuari nuk është gjetur në shtëpi gjatë këtij aksioni, teksa ndodhet në arrati dhe është shpallur në kërkim nga Policia.

/GazetaSinjali/

Të ngjajshme