Dyshohet se një person është tek diga e pendës së Livoçit, Policia dhe zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

 Dyshohet se një person është tek diga e pendës së Livoçit, Policia dhe zjarrfikësit në vendin e ngjarjes

Një person është parë duke qëndruar në digën e pendës së Livoçit në Gjilan.

Ekipi i KALLXO.com po raporton prej vendit të ngjarjes..

Në vendin e ngjarjes janë parë forca të shumta të Policisë së Kosovës, njësitë e reagimit të shpejtë, zjarrfikësit dhe po ashtu edhe dy prokurorë janë në vendin e ngjarjes.

https://www.facebook.com/kallxo/videos/1091745972157454

Të ngjajshme