Dy vëllezërit binjakë që e mbrojnë Ronaldon kanë shërbyer në forcat speciale në Afganistan

 Dy vëllezërit binjakë që e mbrojnë Ronaldon kanë shërbyer në forcat speciale në Afganistan

Ka ndodhur shpesh që truprojat e figurave publike, të bëhen viralë në rrjet, kryesisht për shkak të fizikut të tyre.

E njëjta gjë ka përfshirë edhe futbollistin Cristiano Ronaldo, i cili ka punësuar si truprojat e tij, dy vëllezër, të cilët dikur kanë shërbyer në forcat speciale në Afganistan.

Ngjashmëria identike e Sergio dhe Jorge Ramalheiro ka ngjallur kuriozitet në rrjet, ndërsa mediat portugeze kanë zbuluar se ata kanë edhe një vëlla tjetër dhe janë trinjakë.

Ajo që ka nxitur më shumë komentet, është stili në të veshur i binjakëve, të cilët shfaqen vazhdimisht të kuruar dhe në formë./Aleanca.press/

Të ngjajshme