Drita transferon mbrojtësin shqiptar nga Maqedonia

 Drita transferon mbrojtësin shqiptar nga Maqedonia

Skuadra e Dritë ka zyrtarizuar Egzon Bejtullain si futbollist të ri.

30-vjeçari nga Maqedonia e Veriut ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysëm dhe i është bashkuar skuadrës në Antalya të Turqis, shkruan IndeksOnline.

Ai është pritur nga drejtori sportiv z. Valon Zymberi i cili i dëshiroi mirëseardhje dhe shumë suksese.

Bejtullai u transferua nga skuadra e Shkëndijes dhe do të vesh fanellen bardh e kaltër deri në qershor të vitit 2026./IndeksOnline/

Të ngjajshme