Drita solli në radhët e saja sulmuesin Edin Hyseni

 Drita solli në radhët e saja sulmuesin Edin Hyseni

Kemi kënaqësinë të iu njoftojmë me lojtarin tonë më të ri, sulmuesin e krahut, Edin Hyseni i cili është ardhja jonë e radhës e këtij afati kalimtar”,  thuhet në njoftimin zyrtar të klubit të futbollit, FC Drita nga Gjilani.

Drejtuesit e klubit thonë se Edin Hyseni do të shtojë edhe më shumë konkurrencën në fazën ofensive.

“Hyseni të gjitha grupmoshat i ka kaluar në futbollin gjerman dhe në sezonin e fundit ka qenë pjesë e SV Wacker Burghausen”, thuhet në fund të njoftimit.   /2LONLINE/ 

Të ngjajshme