Derisa ishte në restorant, gruas në Gjilan i vidhen nga çanta ari dhe para

 Derisa ishte në restorant, gruas në Gjilan i vidhen nga çanta ari dhe para

Një grua ka raportuar në Polici se derisa ishte në një restorant  në Gjilan, persona të panjohur i kanë vjedhur nga çanta stoli ari dhe para.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, nuk raportohet për të arrestuar.

Teksa rasti është duke u hetuar./teve1.info./

Të ngjajshme